Zamówienia

Zamówienia przyjmujemy po zalogowaniu poprzez stronę internetową jak i również mailowo oraz telefonicznie, najpóźniej do WTORKU do godz. 19.00, pod adres e-mail: zamówieniawiejskachata@gmail.com lub pod numerem telefonu 790444284. Wszystkie wysyłki towaru realizujemy raz w tygodniu, tj. w każdą ŚRODĘ. Przesyłki dostarczane są poprzez firmę kurierską Siódemka W 24 godziny od czasu nadania. 

Dostawa

Kurier ma obowiązek zostawić awizo z informacją, gdzie można odebrać przesyłkę. Jeżeli kurier nie zastanie nikogo w domu a paczka nie zostanie odebrana w podanym na awizo punkcie, kolejna próba doręczenia przesyłki nastąpi następnego dnia roboczego. W przypadku wystąpienia problemów z odebraniem przesyłki prosimy skontaktowanie się z nami telefonicznie : 790444284 lub mailowo: zamówieniawiejskachata@gmail.com

Tak, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki z zamówieniem, możesz zwrócić zakupiony w sklepie internetowym produkt bez podania przyczyny. Taki towar nie może jednak nosić śladów używania, nie może być zniszczony czy uszkodzony, musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu z jego całą zawartością. 

Moje konto

Jeżeli podczas logowania, po wpisaniu adresu e-mail i hasła pojawia się komunikat o błędnie wpisanych danych, proszę się upewnić ze wpisywany adres e-mail i hasło są poprawne. Jeżeli wpisywane dane są prawidłowe a problem nadal się pojawia prosimy wówczas o kontakt telefoniczny lub e-mail z opisem problemu.

Zwroty i reklamacje

Jeśli opakowanie zewnętrzne jest uszkodzone :

Zawsze przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera, czy nie została ona uszkodzona w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, należy wypełnić protokół uszkodzenia który powinien posiadać przy sobie kurier. W takiej sytuacji zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami telefonicznie: 790444284 lub mailowo: zamówieniawiejskachata@gmail.com 

Jeśli otrzymane specjały nie spełniają Twoich oczekiwań:

Dokładamy wszelkich starań do tego  by nasze wyroby trafiały do Państwa w idealnym stanie. Wysyłany towar jest najwyższej jakości, jednak świeże mięsne wyroby mogą czasem stracić swoje właściwości nawet we wzorowych warunkach, jest wiele czynników mogących spowodować takie sytuacje i nie zawsze mamy na nie wpływ. Jeżeli już nastąpi taka sytuacja prosimy o niezwłoczne skontaktowanie się z nami pod nr. Tel. : 790444284 lub mailowo: zamówieniawiejskachata@gmail.com. 

Każda taka sytuacja w której zamówiony przez Państwa towar budzi jakie kol wiek zamówienie zostanie przez nas rozpatrzona z należytą starannością. Jeżeli produkt faktycznie okaże się niezdatny zostanie przyjęty do zwrotu lub wymieniony w zależności od życzenia Klienta. W każdej tego typu sytuacji warunkiem reklamacji jest posiadanie paragonu.